Як зареєструватися у легальній БК «Паріматч»: покрокова інструкція від експертів

02.04.2020 16:47 Корисно
Якщо ви вмієте робити правильні спортивні прогнози — цю навичку потрібно монетизувати. Ставки на спорт можуть бути не просто розвагою, а прибутковою роботою, що базується на аналітиці, статистиці та глибоких знаннях гри.

Однак, щоб ставки завжди були безпечними, а в разі виграшу ви гарантовано отримали виплати, необхідно співпрацювати з відповідальним букмекером. На думку багатьох гравців, однією з найкращих компаній в Україні є «Паріматч». Ми склали невелику інструкцію, як зареєструватися на сайті цієї фірми та почати роботу.

Створення та активація облікового запису Parimatch

 

У мережі багато фішингових сайтів, котрі копіюють інтерфейс офіційної платформи та виманюють персональні дані в неуважних користувачів. Тому ваше перше завдання — пройти офіційну реєстрацію.

Якщо ви боїтеся натрапити на такий ресурс через пошуковик, посилання на Парі матч дзеркало робоче можна знайти на сайті pari-rate.com. Тут є кнопка переходу в легальну БК «Паріматч», де можна без страху створити та активувати обліковий запис.

Процедура дуже проста:

  • натискаємо кнопку «Реєстрація» на головній сторінці сайту;
  • заповнюємо просту анкету (ПІБ, e-mail, номер телефону);
  • ідентифікуємо свою особистість. У розділі «Налаштування рахунку» необхідно підтвердити номер телефону через спеціальний код в СМС, завантажити реальну фотографію, додати скани паспорту та ІПН.

Активація облікового запису відбувається за допомогою спеціального секретного коду, котрий букмекерська контора надсилає на реєстраційний e-mail. Після цього можна повноцінно користуватися своїм ігровим аккаунтом.

Бонуси за першу реєстрацію

 

Усім початківцям «Парі Матч» дарує вітальний подарунок. Реєстрація з бонусом в Паріматч відбудеться у тому випадку, якщо новий акаунт ви вирішили зробити за посиланням з сервісу pari-rate.com. При цьому можна розраховувати на такі бонуси:

  • +2500 руб за першу ставку;
  • 100% кешбек у тому випадку, якщо ваш прогноз не виправдався;
  • +1000 руб для нових гравців при внесенні депозиту від 100 руб.

Букмекери зацікавлені в тому, щоб ви заробляли та вигравали більше. Тоді ви будете повертатися та рекомендувати компанію своїм друзям. І чому б цього не зробити, якщо в БК можна заробити легкі гроші з мінімальним ризиком? Тож нехай вам щастить!