Затримано банду іноземців, яка збувала наркотики студентам. Фото

Затримано банду іноземців, яка збувала наркотики студентам. Фото

Фото: facebook.com/police.kharkov

Діяльність організував 36-річний палестинець, який відповідав за поставки наркотиків, їх збут, а також розподіляв обов’язки між іншими членами групи та контролював грошові прибутки

— Злочинну діяльність організував 36-річний палестинець, який відповідав за поставки наркотиків, їх збут, а також розподіляв обов’язки між іншими членами групи та контролював грошові прибутки, — розповів начальник Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Харківській області Анатолій Козарь. — Допомагала подільникам зберігати «траву» 37-річна уродженка Сумської області, яка мешкала у передмісті Харкова. Жінка розфасовувала товар по дозах для їх подальшої реалізації. Окрім того, вона допомагала вести «чорну» бухгалтерію. Ще двоє учасників групи — 22-річний одесит та 25-річний громадянин Іраку — збували наркотики студентам-іноземцям, які навчалися у вишах Харкова. Безпосередньо сам канал надходження наркотиків до міста налагодив 55-річний єгиптянин, який мешкав у Полтаві. Правоохоронці затримали всіх, п'ятьох, членів цієї банди.


Протягом останнього року міжетнічна група наркоторговців продавала «траву» іноземним студентам вищих навчальних закладів Харкова. А 6 лютого Управління протидії наркозлочинності разом зі слідчим управлінням ГУНП в Харківській області, спецпризначенцями харківського «КОРДу» під процесуальним керівництвом обласної прокуратури провели спецоперацію по затриманню наркоторговців.


 

Під час обшуків поліцейські вилучили 105 фасованих пакетів із наркотиками (на загальну суму близько 400 тисяч гривень) та матеріальні цінності, гроші, банківські картки тощо.

Усі фігуранти цієї справи затримані в порядку ст. 208 КПК України. На теперішній час вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу. Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна. Слідчі дії тривають.

Читайте також: У затриманого водія рівень алкоголю в крові в 12 разів перевищував норму

Савелій Мякушко