Авіаційний удар по «Епіцентру» у Харкові: куди звертатися родичам безвісти зниклих

26.05.2024 14:15 Новини
Штаб слідчого управління поліції, Харків / Фото: Поліція Харківщини Штаб слідчого управління поліції, Харків / Фото: Поліція Харківщини

Контакти поліцейського штабу для родичів безвісти зниклих унаслідок авіаудару по будівельному гіпермаркету у Харкові.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Поліцію Харківської області.

За останіми даними, в результаті авіаудару по «Епіцентру» у Харкові постраждали 43 цивільні особи – 13 жінок і 30 чоловіків  та 13 загинули. Одночасно у ХОВА повідомляють про 14 загиблих. Наразі поліція встановлює їх особи, а на місці влучання працює штаб слідчого управління поліції та криміналістична лабораторія. 

Безвісти зниклими вважаються 17 осіб – 9 чоловіків і 8 жінок. З 13 вилучених з-під завалів тіл вже ідентифіковані 3 особи, одну з яких вдалося ідентифікували за допомогою експрес-аналізу ДНК. Раніше повідомлялося, що до поліції звернулися 10 родичів зниклих безвісти.

Усі, хто втратив зв’язок з близькими унаслідок авіаудару, можуть звернутися:

  • За телефонами поліції +380934943162 або 102.

Важливо! Звертаюся до кожного, хто зараз шукає своїх близьких. Здавайте зразки ДНК наразі це єдиний спосіб встановити особи тих, кого вже відшукали та ще знайдуть на місці удару. Повідомляйте про зникнення людей, які могли знаходитися в «Епіцентрі», – закликав начальник Слідчого управління ГУ Нацполіції Харківщини Сергій Болвінов.