Циркунівська громада: видача жителям будівельних наборів продовжується

09.12.2022 13:50 Новини

Циркунівська громада у Харківській області дуже постраждала від обстрілів. Значна частина житлового фонду потребує ремонту та відновлення.

Вже кілька днів біля складу збираються місцеві жителі, щоб отримати будівельні матеріали. Начальник Циркунівської сільської військової адміністрації Микола Сікаленко розповів медіа “Слобідський край”, що за кількістю людей це дуже схоже на святкування Дня села.

У громаді вдячні за таку допомогу Харківській обласній військовій адміністрації, Харківській районній військовій адміністрації та міжнародному благодійному фонду «Віднови Україну».

– Люди беруть набори з радістю. У них входять брезент, дошка, фанера, гвіздки, молотки. Можливо, на день-два на вихідних видача призупиниться – працівникам треба відпочити. Потім ті, хто ще не отримав будівельні матеріали, можуть прийти та взяти необхідне для відновлення свого житла, – розповів Микола Сікаленко.

Нагадаємо, що жителі села Олександрівка Циркунівської громади отримали гуманітарну допомогу. Громада активно відновлюється та проводить актування розбитої інфраструктури.

Всі новини Циркуни – дивіться тут.