На Борівщині окупанти проводять "перепис" побутової техніки в населення

08.05.2022 16:30 Новини
Фото: konkurent.ua Фото: konkurent.ua
Борівська селищна територіальна громада Харківської області залишається тимчасово окупованою російськими військами. Про дії загарбників повідомила Борівська селищна рада.

Загарбники перевіряють помешкання місцевих жителів, господарські будівлі, горища та підвали, заселяються в пусті будинки та заклади соціальної інфраструктури. Особливу увагу приділяють мисливцям, шукають і забирають мисливську зброю. 

Також зафіксовані випадки, коли окупанти проводили перепис побутової техніки в окремих помешканнях: записували, скільки в будинках знаходиться холодильників, телевізорів, пральних машин, мікрохвильових печей тощо. Про мету такого «перепису»  невідомо. 

Також повідомляють про  втрати важкої техніки окупантами навіть за умови відсутності бойових дій.  Так, аерозйомка зафіксувала, як у селі Богуславка вони вирішили перевірити, чи зможуть на танках перетнути обмілілий Оскіл. У результаті не змогли доїхати навіть до русла – два ворожі танки так загрузли в муляці, що їх не змогли витягти навіть за допомогою іншої важкої техніки.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Борівській громаді окупанти вербують місцевих у «поліцаї».

 

Автор: Інна Можейко