На Харківщині поліцейські п'ять годин ловили африканську левицю

12.08.2022 13:10 Новини
Джерело фото: Поліцейські офіцери громад, UAnimals Джерело фото: Поліцейські офіцери громад, UAnimals
У Пісочинській громаді поліцейські офіцери п'ять годин евакуювали африканську левицю Василісу з дачного кооперативу.

Історію рятування розповіли поліцейські офіцери громад. Повідомлення про хижака в дачному кооперативі правоохоронці отримали 11 серпня. Восьмимісячна левиця Василіса неспішно прогулювалася поміж дачних ділянок, чим налякала місцевих жителів.

«Ми не знали, чого очікувати від тварини. Зовні вона не проявляла агресії, але хижак є хижак. Перш за все, задля безпеки громадян, нами обмежено пересування людей тією територією та максимально поширено повідомлення про вимушені заходи. Тим часом на місце події оперативно доставили спеціалістів зі служби захисту тварин UAnimals. Левицю знерухомили безпечним для її здоров’я снодійним та направили до Київського зоопарку», — коментують подію поліцейські офіцери громад.

Левиця Василіса у Пісочині

Стало відомо, що господарі Василіси виїхали за кордон з початком війни, «кішечку» вони залишили на знайомих. Утім, дівчинка за шість місяців війни неабияк підросла. Як пояснили у зоозахисній організації UAnimals, власник погодився передати Василісу до «Притулку для диких тварин» Наталії Попової. Там левеня оглянуть і в разі потреби нададуть ветеринарну допомогу.

Автор: Анастасія Хушану