Окупанти, які чинили звірства в Бучі, зазнали втрат на Харківщині

23.04.2022 07:31 Новини
Фото: Facebook Генеральний штаб ЗСУ Фото: Facebook Генеральний штаб ЗСУ

Генштаб ЗСУ розповів про оперативну обстановку в Харківській області станом на 6:00 23 квітня.

Повідомляється, що наразі збройні сили російської федерації проводять наступальні дії у Східній операційній зоні з метою розгрому угруповання Об’єднаних сил, установлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей, а також забезпечення сухопутного шляху між зазначеними територіями та окупованим Кримом.

Таким чином, найбільша активність агресора спостерігається на Слобожанському та Донецькому напрямках – там підрозділи окупантів здійснюють перегрупування. До того ж ворог не припиняє завдавати ракетно-бомбових ударів по об’єктах військової та цивільної інфраструктури. Угруповання військ окупантів продовжує частково блокувати та обстрілювати із ствольної та реактивної артилерії місто Харків.

Окремі підрозділи 1-ї танкової та 20-ї загальновійськової армії західного військового округу, 35-ї загальновійськової армії і 68-го армійського корпусу східного військового округу та повітряно-десантних військ ведуть наступальні та штурмові дії південніше Ізюма. Російські військові проводять повітряну розвідку і заходи щодо організації вогневої підтримки наступу, а також заходи з організації логістичного забезпечення угруповання.

За інформацією Генштабу, підрозділи 64-ї окремої мотострілецької бригади, яка брала активну участь у масових убивствах, катуваннях та гвалтуванні цивільного населення в місті Буча в Київській області, наразі воюють у районі населеного пункту Ізюм і вже зазнали втрат.