Осінні канікули: як відпочиватимуть харківські школярі на «дистанційці»

18.10.2022 19:21 Новини
У Харківській області учні підуть на канікули 24 жовтня.

Про це повідомив директор Департаменту науки і освіти Харківської ОВА Олексій Литвинов.

– Канікули скрізь по Харківській області, як і по всій Україні, почнуться в останній тиждень жовтня і триватимуть рівно тиждень, як і було раніше, – сказав він.

Щодо дистанційного навчання, то механізм освітнього процесу онлайн було відпрацьовано ще у період ковідних обмежень, тому зараз ніяких проблем не виникає.

– Головне – безпековий фактор. І останні події, які відбулись на Харківщині і в Україні в цілому, яскраво підтверджують, що ми не мали жодної можливості розпочати в очному форматі освітній процес, – підкреслив Олексій Литвинов.

Нагадаємо, рішення про те, що всі заклади освіти в цьому навчальному році працюватимуть у дистанційному режимі, було ухвалене 15 серпня Радою оборони Харківської області. До цього процесу залучено всі методичні матеріали, які були розроблені заздалегідь МОН України.

За словами Олексія Литвинова, на Харківщині в закладах області навчається більше 223 тисяч школярів та 12 тисяч дошкільнят. Із 102 закладів вищої освіти, фахової передвищої освіти, профтехосвіти в дистанційному форматі працюють 99.

Нагадаємо також, що в Харківській області внаслідок обстрілів окупантів більшою чи меншою мірою зазнали руйнувань близько 30 % закладів освіти.

Автор: Галина Гришко