Рятувальники розповіли про ситуацію на Харківщині станом на 16 липня

16.07.2022 10:50 Новини
У Харківській області за минулу добу було ліквідовано чотирі пожежі.

Як повідомили  в ДСНС Харківської області, за добу з 15 по 16 липня рятувальники Харківського гарнізону ДСНС здійснили 17 оперативних виїздів, з яких: на ліквідацію пожеж — 4, з них  пожеж, спричинених обстрілами, — 2, також 1 виїзд — для проведення аварійно-рятувальних робіт, 7 – для допомоги працівникам ЖКГ, 3 – для надання допомоги населенню, ще 2 були інші виїзди.

На території Харківщини сталося дві пожежі, які  були спричинені ворожими обстрілами: одна в Чугуївському та одна – в Ізюмському районах області. Там горіли житлові будинки і трава на відкритій території.

Протягом доби в Чугуївському районі області було здійснено 2 виїзди через ворожі обстріли. 15 липня о 07:22 в с. Новопокровка був частково зруйнований житловий будинок. Пожежі не було. Постраждало три чоловіки, з них з-під завалу вогнеборці врятували одного чоловіка.

Вже 16 липня о 03:20 м. Чугуїв зазнав ракетного удару. Внаслідок обстрілу було частково зруйновано двоповерховий житловий будинок. Горіли  конструктивні матеріали будинку на площі 40 кв. м. Станом на 8.00 16 липня постраждало два чоловіки, з них з-під завалу було врятовано одного, якого госпіталізували до місцевої лікарні. Також рятувальники з-під завалів витягли тіла двох людей, чоловіка та жінки. Роботи з пошуку людей у завалах та розбирання конструкцій наразі тривають.

Піротехніки ДСНС ліквідували 12 ворожих боєприпасів, що не розірвалися.

Раніше ми писали також, що Чугуїв зазнав жахливих обстрілів, під час  яких загинуло троє людей 

Автор: Інна Можейко