Рятувальники розповіли про ситуацію у Харківській області на 11 червня

11.06.2022 08:38 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

ДСНС надала оновлену інформацію по Харківській області станом на 8:00 11 червня.

Протягом доби 10-11 червня рятувальники здійснили 59 оперативних виїздів, з них: на ліквідацію пожеж — 41, з яких 13 —  унаслідок обстрілів, а також 28 пожеж, які сталися з інших причин. До того ж 1 раз працівники ДСНС виїжджали для проведення аварійно-рятувальних робіт, 4 —  на допомогу комунальним службам, 7 — для надання допомоги населенню, а також 6 були інші виїзди.

Усі пожежі, які сталися через обстріли, були зафіксовані в Київському (1) районі Харкова, а також Чугуївському (8 ) та Харківському (4) районах області. Так на місцях подій постраждали житлові будинки, господарчі споруди, виробничі будівлі, легкові автомобілі, а також екосистеми.

Наразі окупанти продовжують нищити сільськогосподарські об’єкти та запаси зерна на теренах Харківської області. Цього разу снаряд потрапив до складського приміщення одного з товариств, що знаходиться на території Чкаловської громади. Площа пожежі склала 50 кв. м, а рятувальники 39-го Державного пожежно-рятувального поста боролися з вогнем з 06:02 до 08:50.

Трохи згодом, о 12:00,  масових обстрілів зазнав приватний сектор у місті Дергачі. На місцях подій сталося одразу 4 займання у приватних будинках, де 2 людини було поранено. Повідомляється, що о 13:40 працівники 53-ї Державної пожежно-рятувальної частини змогли ліквідувати вогонь.

Крім того, після чергового  прильоту на територію Чкаловської громади сталося руйнування будівельних конструкцій приватного будинку, де одночасно загинуло 4 людей. Рятувальникам удалося дістати їх тіла з-під завалів будівлі.

Також продовжились аварійно-рятувальні роботи в зруйнованих будівлях Харкова. Минулої доби вони проводились на одному об’єкті, а саме: на території Київського району міста. Цього разу було залучено 66 рятувальників та 11 одиниць спеціальної техніки.

Щодо піротехнічних підрозділів ДСНС, то вони успішно ліквідували 15 ворожих боєприпасів.