Рятувальники розповіли про ситуацію у Харківській області на 13 червня

13.06.2022 08:19 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

ДСНС надала оновлену інформацію по Харківській області станом на 7:00 13 червня.

Протягом доби 12-13 червня рятувальники здійснили 21 оперативний виїзд, з них: на ліквідацію пожеж — 14, з яких 7 —  унаслідок обстрілів, а також 7 пожеж, які сталися з інших причин. До того ж 3 рази працівники ДСНС виїжджали для надання допомоги населенню, а також 4 — інші виїзди.

Усі пожежі, які сталися через обстріли, були зафіксовані в Чугуївському (3), Ізюмському (3), Богодухівському (1) районах області. Так, на місцях подій постраждали житлові будинки, господарчі споруди, складська будівля, а також вигоріло понад 8 га екосистем.

Найбільші займання, спричинені обстрілами, виникли у приватному секторі міста Балаклія, де горіли 2 житлових будинки на площі 1000 та 500 кв.м. Обидві пожежі були успішно ліквідовані.

Трохи згодом, о 14:00, в результаті чергового обстрілу у Високобірському лісництві Ізюмського району зайнявся хвойний ліс на площі близько 4 гектарів. З вогнем боролися підрозділ ДСНС, а також працівники Андріївської місцевої пожежної команди. Саме тому вже о 16:20 пожежу вдалося загасити.

Крім того, 12 червня сталася велика пожежа, яка не пов’язана з обстрілами. О 13:24 на території господарчого подвір'я Свято-Архистратиго-Михайлівського жіночого монастиря, який знаходиться у селі Світловщина Лозівського району горіли сінник та покрівля господарчої споруди. Площа пожежі склала близько 800 кв.м. Цього разу на місці події працювало 3 відділення служби порятунку на автоцистернах. Так, вогонь вдалося успішно ліквідувати, а жертв та постраждалих немає. Наразі встановлюється причина виникнення пожежі.