Рятувальники розповіли про ситуацію у Харківській області на 15 червня

15.06.2022 08:38 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

ДСНС надала оновлену інформацію по Харківській області станом на 8:00 15 червня.

Протягом доби 14-15 червня рятувальники здійснили 28 оперативних виїздів, з них: на ліквідацію пожеж — 17, з яких 8 —  унаслідок обстрілів, а також 9 пожеж, які сталися з інших причин. До того ж 5 разів працівники ДСНС виїжджали для надання допомоги населенню, 1 —  для проведення аварійно-рятувальних робіт, 2 — на чергування, 3 були інші виїзди.

Усі пожежі, які сталися через обстріли, були зафіксовані в Чугуївському (6), Ізюмському (1) та Богодухівському (1) районах області. Так на місцях подій постраждали житлові будинки, господарчі споруди, складська будівля, а також 2 мотоцикли.

Одна з найбільших пожеж виникла 14 червня в житловому секторі села Коробочкине, що на Чугуївщині. Там на одному з приватних подвір'їв спалахнули 2 господарчі споруди та гараж на площі близько 300 кв. м. На місці події працював пожежно-рятувальний підрозділ з Чугуєва, тому за 2 години вогонь удалося ліквідувати. Повідомляється, що за попередніми даними жертв та постраждалих немає.

Також продовжились аварійно-рятувальні роботи в зруйнованих будівлях Харкова. Минулої доби вони проводились на одному об’єкті, а саме: на території Слобідського району. Цього разу було залучено 20 рятувальників та 6 одиниць спеціальної техніки.

Щодо піротехнічних підрозділів ДСНС, то вони успішно ліквідували 20 ворожих боєприпасів.