Рятувальники розповіли про ситуацію у Харківській області на 29 травня

29.05.2022 08:06 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

ДСНС надала оновлену інформацію по Харківській області станом на 7:30 29 травня.

Протягом минулої доби рятувальники здійснили 25 оперативних виїздів, з них: на ліквідацію пожеж — 19, з яких 9 —  унаслідок обстрілів, а також 10 пожеж, які сталися з інших причин. До того ж 3 рази працівники ДСНС виїжджали для проведення аварійно-рятувальних робіт, 2 — для надання допомоги населенню та комунальникам, 1 був інший виїзд.

Усі пожежі, які сталися через обстріли, були зафіксовані в Харківському (6), Чугуївському (2) та Богодухівському (1) районах області. Там горіли приватні будинки, господарчі споруди, гаражі, автомобілі, газовий трубопровід та інше.

За оновленою інформацією, близько 11:00 почався обстріл у селі Циркуни, що в Харківській області. Так за п’ятьма різними адресами горіли приватні житлові будинки. Загальна площа займання склала 560 кв. м. Усі пожежі були оперативно ліквідовані.

Трохи згодом, о 14:11, ворожих обстрілів зазнав житловий масив у місті Чугуїв. Цього разу горіли 4 гаражі та легковий автомобіль на загальній площі 150 кв. м. Повідомляється, що рятувальникам знадобилось 3 години для того, щоб повністю ліквідувати вогонь. Крім того, під час самостійного гасіння пожежі постраждав власник одного з гаражів. Чоловік отримав опіки обличчя І ст., але від госпіталізації відмовився.

Також продовжилися аварійно-рятувальні роботи у зруйнованих будівлях Харкова. Минулої доби рятувальники працювали в Шевченківському, Салтівському та Основ’янському районах міста.

Щодо піротехнічних підрозділів ДСНС, то вони успішно ліквідували 42 ворожі боєприпаси.