Рятувальники розповіли про ситуацію у Харківській області на 8 червня

08.06.2022 07:31 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

ДСНС надала оновлену інформацію по Харківській області станом на 7:00 8 червня.

Протягом доби 7-8 червня рятувальники здійснили 27 оперативних виїздів, з них: на ліквідацію пожеж — 11, з яких 7 —  унаслідок обстрілів, а також 4 пожежі, які сталися з інших причин. До того ж 2 рази працівники ДСНС виїжджали для проведення аварійно-рятувальних робіт, 2 рази на допомогу комунальним службам, 1 виїзд  був для надання допомоги населенню, 1 раз — на чергування, 10 були інші виїзди.

Усі пожежі, які сталися через обстріли, були зафіксовані в Холодногірському (1) районі Харкова, а також Чугуївському (4) та Харківському (2) районах області. Так, у Харкові постраждав виробничий об’єкт, усе інше — це винятково приватні домоволодіння.

Повідомляється, що рятувальники 4 рази виїжджали в місця влучання ворожих боєприпасів, однак на місцях подій пожеж виявлено не було. Там сталося часткове руйнування конструкцій приватних будинків та гаражних боксів. За інформацією ДСНС, постраждали 2 людини (у Шевченківському районі міста), і, крім того, зазнав руйнувань фасад торговельного об’єкта в Індустріальному районі.

Також продовжились аварійно-рятувальні роботи в зруйнованих будівлях Харкова. Минулої доби вони проводились на двох об’єктах. Цього разу було залучено 21 рятувальника та 2 одиниці спеціальної техніки.

Щодо піротехнічних підрозділів ДСНС, то вони успішно ліквідували 16 ворожих боєприпасів.