Рятувальники розповіли про ситуацію у Харківській області на 9 червня

09.06.2022 08:08 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

ДСНС надала оновлену інформацію по Харківській області станом на 7:00 9 червня.

Протягом доби 8-9 червня рятувальники здійснили 34 оперативні виїзди, з них: на ліквідацію пожеж — 27, з яких 16 —  унаслідок обстрілів, а також 11 пожеж, які сталися з інших причин. До того ж 4 рази працівники ДСНС виїжджали для проведення аварійно-рятувальних робіт, 1 раз на допомогу комунальним службам, 2 — для надання допомоги населенню та на ліквідацію наслідків ДТП.

Усі пожежі, які сталися через обстріли, були зафіксовані в Новобаварському (2) районі Харкова, а також Чугуївському, Ізюмському (2), Богодухівському (2) та Харківському (2) районах області. Так на місцях подій постраждали житлові будинки, господарчі споруди, майстерня, сінник, складські будівлі, гаражі та автомобілі, будівля кафе, магазин, шкільна бібліотека, а також хвойні ліси.

Найбільші пожежі унаслідок чергових обстрілів виникли в Новобаварському районі Харкова близько 23:00. Займання стались у будівлі кафе, продовольчому магазині та шкільній бібліотеці. Крім того, часткових пошкоджень зазнала будівля школи. Так загальна площа всіх загорянь склала близько 500 кв. м. На місці подій працювали 50 чоловік особового складу ДСНС, а також було  залучено 9 одиниць пожежно-рятувальної техніки. Вже о 03:10 ці пожежі було ліквідовано. За попередніми даними, 4 особи було поранено і 2 людини загинули. Наразі з’ясовується остаточна інформація.

Також продовжились аварійно-рятувальні роботи в зруйнованих будівлях Харкова. Минулої доби вони проводились на чотирьох об’єктах, а саме: на території Салтівського, Київського, Холодногірського та Індустріального районів міста. Цього разу було залучено 30 рятувальників та 8 одиниць спеціальної техніки.

Щодо піротехнічних підрозділів ДСНС, то вони успішно ліквідували 137 ворожих боєприпасів.