Рятувальники розповіли про ситуацію у Харківській області на 9 квітня

09.04.2022 07:43 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

ДСНС надала інформацію по Харківській області станом на 7:00 9 квітня 2022 року.

За минулу добу рятувальники здійснили 45 оперативних виїздів, з яких: 34 на ліквідацію пожеж, 19 з них — через обстріли, 11 пожеж у приватному секторі та на об'єктах, які сталися з інших причин, 14 пожеж у природних екосистемах, спричинених необережним поводженням з вогнем та підпалом. Крім того, 2 рази виїжджали на розбирання завалів та 1 раз для евакуації 11 мешканців будинку, в який влучив снаряд.

Так, пожежі, які були спричинені обстрілами, зафіксовані в Київському (5), Холодногірському (3), Шевченківському (1), Немишлянському (1) та Індустріальному (1) районах міста Харкова, а також Чугуївському (3) та Харківському (5) районах області. Там горіли житлові багатоповерхівки, приватні будинки, об'єкти торгівлі та екосистеми.

На одній з таких пожеж, що сталась о 19:45 у житловому двоповерховому будинку в Холодногірському районі Харкова, рятувальники евакуювали 16 людей. Ще 6-х удалось евакуювати із сусіднього житлового будинку. Повідомляється, що на місці працювали 4 відділення ДСНС на автоцистернах та аварійно-рятувальний автомобіль.

Піротехнічні підрозділи здійснили 43 виїзди для розмінування боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів.