Рятувальники розповіли про ситуацію у Харківській області на ранок 18 березня

18.03.2022 08:30 Новини
Фото: ДСНС України Фото: ДСНС України

ДСНС надала інформацію по Харківській області станом на 7:00 18 березня 2022 року.

За добу рятувальники здійснили 42 виїзди для ліквідації пожеж, а також розбирання завалів зруйнованих будівель.

За інформацією ДСНС, минулої ночі російські ракети влучили в один з навчальних закладів міста Мерефа Харківської області. Унаслідок обстрілів двоповерхова будівля була частково зруйнована, а потім загорілася. Площа пожежі склала близько 400 кв. м, тому ліквідовували її весь день. О 3:39 до служби порятунку надійшов виклик, а  о 17:30 пожежа була ліквідована. На місці події працювало 20 чоловік особового складу та 4 відділення ДСНС на автоцистернах.

Крім того, на даний момент триває ліквідація пожежі в одному з найбільших торговельних центрів міста Харкова, яка сталася 17 березня. В результаті ворожих обстрілів загорілися торговельні павільйони у різних частинах ринку. На місці події працює 21 одиниця пожежно-рятувальної техніки та близько 100 чоловік особового складу ДСНС. Окрім торговельних павільйонів, частково пошкоджені 2 житлові будинки, які розташовані поруч.

Під час гасіння пожежі російські війська знову почали обстріл, у результаті якого 2 рятувальники отримали численні осколкові поранення. Один з рятувальників помер у лікарні.

Протягом дня підрозділи ДСНС здійснювали виїзди у Шевченківському, Київському, Немишлянському та Московському районах міста Харкова, а ще в Харківському та Ізюмському районах області. Також  проводились пошукові роботи та розбирання завалів у Київському, Шевченківському, Немишлянському районах Харкова і в Харківському районі області.

Піротехнічні підрозділи відпрацювали понад 30 адрес, де знаходились спрацьовані та нерозірвані вибухонебезпечні предмети.