Рятувальники розповіли про ситуацію у Харківській області на ранок 19 березня

19.03.2022 08:13 Новини
Фото: ДСНС України Фото: ДСНС України

ДСНС надала інформацію по Харківській області станом на 7:00 19 березня 2022 року.

О 8:40 ранку 18 березня через обстріли російських військових постраждав один з вищих навчальних закладів Харкова. Крім того, сильно зруйновані сусідні будинки. У квартирах житлових 9-поверхівок почалися пожежі. Рятувальникам удалося вилучити 1 чоловіка з-під завалу, а також урятувати 1 жінку з пожежі.

Постраждало близько 10 осіб та 1 людина загинула.

У двох житлових будинках пожежа була швидко ліквідована. Всього було залучено 13 одиниць техніки та 55 осіб особового складу.

Загалом за добу рятувальники здійснили 33 виїзди для ліквідації пожеж та розбирання завалів зруйнованих будівель. 4 людини було врятовано.

Пошукові роботи та розбирання завалів зруйнованих будівель проводились у Київському, Шевченківському та Немишлянському районах Харкова, а також Харківському районі області. Протягом доби рятувальники виїжджали на ліквідацію пожеж у Шевченківський, Київський, Основ'янський, Немишлянський і Московський райони міста Харкова, а також Харківський та Ізюмський райони області.

Рятувальники Харківського, Полтавського та Дніпропетровського гарнізонів ДСНС, Національного університету цивільного захисту України, Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування, а також волонтери та комунальники працювали над розчищенням завалів зруйнованих житлових будинків та адміністративних будівель.

Піротехнічні підрозділи відпрацювали понад 30 адрес, де знаходились спрацьовані та нерозірвані вибухонебезпечні предмети.