Рятувальники розповіли про ситуацію у Харківській області станом на 11 липня

11.07.2022 08:09 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

У ДСНС надали оперативну інформацію по Харківській області станом на 7:00 11 липня.

Протягом доби 10-11 липня рятувальники здійснили 27 оперативних виїздів, з них: на ліквідацію пожеж — 15, з яких 11 — унаслідок обстрілів. До того ж 1 раз працівники ДСНС виїжджали для надання допомоги населенню, 10 були інші виїзди.

Усі пожежі, які сталися через обстріли, були зафіксовані в Богодухівському (1), Чугуївському (5) та Ізюмському (5) районах області. Там горіли житловий будинок, господарчі споруди, виробничі будівлі, автомобіль, сміттєзвалище, трава на відкритій території.

Уночі місто Харків у черговий раз зазнало ракетного обстрілу, а саме тричі. Одна з ракет влучила у шестиповерховий житловий будинок в Основ‘янському районі, де через вибух зазнав серйозних руйнувань один з під’їздів будівлі. Крім того, з-під завалів рятувальники врятували 86-річну мешканку другого поверху. Жертв та постраждалих унаслідок удару немає, а на місці події проводяться аварійно-рятувальні роботи.
В тому ж районі інші дві ракети влучили на подвір‘ї неподалік складської будівлі, а також у будівлю школи в Слобідському районі міста.