Рятувальники розповіли про ситуацію у Харківській області станом на 29 липня

29.07.2022 09:45 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

У ДСНС надали оперативну інформацію по Харківській області станом на 8:00 29 липня.

Протягом доби 28-29 липня рятувальники здійснили 37 оперативних виїздів, з них: на ліквідацію пожеж — 24, з яких 17 — унаслідок військових дій. До того ж 4 рази працівники ДСНС виїжджали для проведення аварійно-рятувальних робіт, 6 – на допомогу комунальникам і населенню та 3 були інші виїзди.

Усі пожежі, які сталися через обстріли, були зафіксовані в Салтівському (1) районі Харкова, а також Харківському (7), Чугуївському (5), Богодухівському (1) та Ізюмському (3) районах області. Там горіли приватні житлові будинки, надвірні забудови, об'єкти критичної інфраструктури, природні екосистеми, поле з пшеницею.

За минулу добу найбільше через бойові дії постраждали Циркунівська та Чугуївська громади, де сталося 12 пожеж. Силами підрозділів ДСНС усі займання були оперативно ліквідовані. Крім того, унаслідок обстрілу Чугуєва, де один із снарядів влучив у житлову багатоповерхівку, постраждав чоловік. На теренах Борівської громади рятувальники боролися з вогнем на полі з пшеницею. Цього разу загальна площа пожежі склала 5 гектарів.

Росіяни не оминули і Харків, завдавши чергових ракетних ударів по території міста. Унаслідок події частково зруйновані навчальний заклад та двоповерховий житловий будинок. До того ж було пошкоджено будівлі, які розташовані поруч. Повідомляється, що у двоповерховому житловому будинку спалахнула пожежа, яку рятувальники швидко загасили.

Щодо піротехнічних підрозділів ДСНС, то вони успішно ліквідували 40 ворожих боєприпасів, що не розірвалися.