Рятувальники розповіли про ситуацію в Харківській області на 2 травня

02.05.2022 08:39 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

ДСНС надала інформацію по Харківській області станом на 7:00 2 травня 2022 року.

Протягом минулої доби рятувальники здійснили 35 оперативних виїздів, з них: на ліквідацію пожеж — 28, серед яких 18 — унаслідок обстрілів, а також 10 пожеж, які сталися з інших причин. До того ж 2 рази працівники ДСНС надавали допомогу у подоланні наслідків ДТП та 1 раз приймали участь в евакуації цивільного населення, постраждалого в окупації.

Так, усі пожежі, які сталися через обстріли, зафіксовані в Київському (7) та Шевченківському (2) районах Харкова, а також Богодухівському (6), Харківському (2) та Чугуївському (1) районах області. Там горіли багатоповерхові та приватні будинки, господарчі будівлі, складські приміщення, гаражі, автомобілі.

Одна з найбільших пожеж виникла в Золочівській громаді, де через ворожі обстріли сталося займання наземних резервуарів з пальним, які належать одній з агрофірм. Пожежа, загальна площа якої склала 1200 кв. м, розпочалася близько 09:40 та вже о 12:00 була ліквідована.

З тієї ж причини сталося займання в Київському районі Харкова. На місці події горіли 2 складські приміщення з автошинами та гербіцидами, а також вантажний автомобіль. Цього разу площа пожежі складала 1000 кв. м, а для ліквідації вогню було залучено 4 одиниці техніки та близько 20 чоловік особового складу ДСНС.

Піротехнічні підрозділи 41 раз виїжджали на ліквідацію ворожих боєприпасів та знешкодили 53 одиниці ВНП.