Рятувальники розповіли про ситуацію в Харківській області на 27 квітня

27.04.2022 08:25 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

ДСНС надала інформацію по Харківській області станом на 7:30 27 квітня 2022 року.

Загалом за минулу добу рятувальники здійснили 28 оперативних виїздів, з яких: 23 на ліквідацію пожеж, серед яких 14 — унаслідок обстрілів, а також 9 пожеж в екосистемах, приватному секторі та на об'єктах, які сталися з інших причин. Крім того, 5 разів виїжджали на ліквідацію наслідків ДТП та для допомоги населенню.

Усі пожежі, які сталися через обстріли, зафіксовані в Київському (5) та Московському (4) районах міста Харкова, а також Харківському (5) районі області. Там горіли багатоповерхові та приватні будинки, гаражі, автомобілі.

Так, 26 квітня о 15:58 під час ракетного обстрілу сталося влучання в приватний житловий будинок у Київському районі Харкова. Внаслідок цього загорілися будинок та 2 легкові автомобілі на загальній площі 300 кв. м. За наявною інформацією, о 17:10 пожежа була ліквідована. На місці події працювали 24 рятувальники та 4 одиниці техніки.

Ще одна пожежа сталася о 02:00. Унаслідок ракетного обстрілу було влучання в 9-поверховий житловий будинок, що в Київському районі. В результаті цього було зруйновано квартири на 3-му та 4-му поверхах з подальшим займанням. Повідомляється, що о 03:00 пожежу вдалося локалізувати на площі 50 м кв., а о 03:25 – остаточно ліквідувати. Цього разу від ДСНС було залучено18 осіб та 3 одиниці техніки.

За попередньою інформацією, жертв та постраждалих немає.

Крім того, проводились аварійно-рятувальні роботи та розбирання завалів у зруйнованих будівлях Київського та Слобідського районів міста.

Піротехнічні підрозділи ДСНС 58 разів виїжджали на знешкодження боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів.