Російські окупанти розгортають військові шпиталі та ремонтні майстерні на Харківщині

10.04.2022 07:29 Новини

Генштаб ЗСУ розповів про оперативну обстановку в Харківській області станом на 6:00 10 квітня.

Наразі росія продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти нашої Держави. Повідомляється, що ворог намагається прорвати оборону підрозділів Збройних Сил України в районі міста Ізюм. На цьому напрямку окупанти переміщують додаткові підрозділи.

На Слобожанському напрямку ворог продовжує часткове блокування міста Харкова, здійснює обстріли міста з використанням реактивних і ствольних артилерійських систем та мінометів.

У зв’язку зі значними санітарними втратами особового складу і техніки загарбники розгорнули військові шпиталі та ремонтні майстерні військової техніки на тимчасово зайнятих територіях Харківської, Запорізької і Херсонської областей. Водночас, в умовах постійного надходження поранених військовослужбовців збройних сил російської федерації в шпиталях окупантів не вистачає кваліфікованого медичного персоналу. Крім того, у ворога є проблеми із запасами медичних препаратів, поповнення яких практично не здійснюється. Також особовий склад ремонтних майстерень з відновлення техніки ворога вимушений працювати цілодобово в умовах відсутності стабільного постачання запасних частин та агрегатів.
Відзначається прибуття ремонтно-відновлювальних бригад з території російської федерації (Ярославська область) для проведення ремонтно-відновлювальних робіт залізничних шляхів на тимчасово зайнятих територіях Харківської області.