У Харкові на час відсутності електрики розробили 34 тимчасові автобусні маршрути: карта та перелік

27.11.2022 13:58 Новини
Автобуси працюватимуть у Харкові, якщо електрики не буде більш ніж протягом двох годин.

На період відключення електроенергії у місті Харкові розробили 34 тимчасові автобусні маршрути, які вводитимуться під час припинення роботи наземного електротранспорту та метрополітену.  

Ця тимчасова схема працює на період відключення електроенергії та зупинки електротранспорту протягом двох годин. Для організації роботи автобусів цими маршрутами знадобиться до 1,5 години. На маршрутах курсуватимуть 83 одиниці транспорту. 

Як повідомили у Департаменті інфраструктури, розроблені маршрути проходять повз станції метрополітену (пункти обігріву), магазини, ринки, лікарні та ін. Для зручності пасажирів кінцеві пункти багатьох маршрутів організовані на пл. Конституції. 
 
Так, для жителів Салтівки одна кінцева зупинка організована у пров. Мечникова (навпроти Градусника) і одна – біля «Аптеки № 2». 
 
Для жителів Олексіївки, Павлового Поля, селищ П'ятихатки та Жуковського по пров. Спартаківському (сторона пров. Спартаківського – зупинка автобусного маршруту № 20 (лікарня невідкладної допомоги). 
 
Для жителів Основи, Новожанового, Нових Будинків, пр. Гагаріна, районів аеропорту, ХТЗ – по пров. Спартаківському (сторона супермаркету «Баскет»). 
 
Для жителів Залютиного, Сортировки, Баварії, Лідного, Липового Гаю – на пл. Конституції (біля магазину «Ведмедик»). 
 

З картою та графіком тимчасових автобусних маршрутів на період відключення електроенергії можна ознайомитися за посиланням: https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1Q9sVNcUtVW9M9oENKnlUWHX_3lHJVkE&ll=49.947614%2C36.262474&z=9

 

Автор: Інна Можейко

Теги: