У Харкові планують удвічі зменшити тривалість відключень світла – Укренерго

10.04.2024 13:23 Новини
Обстріл енергетичної інфраструктури / Фото ілюстративне,  GETTY IMAGES Обстріл енергетичної інфраструктури / Фото ілюстративне, GETTY IMAGES

Уже понад два тижні місто Харків оговтується після масованої ракетної атаки на об'єкти енергетики, однак ситуація й досі залишається складною.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Укренерго.

На сьогоднішній день ситуація з електропостачанням у Харкові залишається дуже складною, розповів голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

– Повертаюсь зараз з Харкова. Ситуація дійсно дуже складна. Але ці пару тижнів, які ми дуже активно працювали над відновленням мереж і про що говорив Президент, дали свої результати. Від сьогодні ми дійсно спроможні подати більше електроенергії в місто і таким чином досить суттєво зменшити тривалість графіків для містян. Говорили про це сьогодні також з нашими колегами з «Харківобленерго». Очікуємо, що практично в 1,5-2 рази можна буде зменшити тривалість графіків для жителів міста, повідомив Володимир Кудрицький.

Останніми днями відключення світла у Харкові складали по 6-8 годин поспіль, проте вже найближчим часом вони стануть відчутно м’якші. Окрім того, с
таном на 10 квітня 2024 року в місті обмежено роботу електротранспорту.