У Харкові почали ремонтувати обласну дитячу лікарню після ворожих обстрілів

01.09.2023 16:22 Новини
Фото: ХОВА Фото: ХОВА

Роботи в обласній дитячій лікарні у Харкові стартували у серпні. Наразі будівельники працюють на дахах трьох корпусів медзакладу, які зазнали пошкоджень від уламків ворожих боєприпасів.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Харківську обласну військову адміністрацію.

За словами заступника начальника Харківської ОВА Михайла Харнама, відновлення проходить коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії за співфінансування з обласного бюджету.

– Після обстрілів проводимо капітальний ремонт. За дорученням начальника ХОВА Олега Синєгубова відбудова закладів охорони здоров’я та житлового фонду – у пріоритеті, – каже Михайло Харнам.

Як розповів директор Обласної дитячої клінічної лікарні Георгія Муратова, росіяни обстріляли медзаклад ще в перший день вторгнення, також були влучання 1 березня, 7 квітня та 28 серпня.

– У лікарні були пошкоджені 560 вікон та 95 дверей, дахи кількох корпусів. Нині лікарня має 550 ліжок, загалом щоденно перебуває близько 350 пацієнтів, – сказав Георгій Муратов.

Наразі в одному з приміщень уже закінчили ремонтувати дах. На покрівлі харчоблока зроблена стяжка, робітники готують поверхню під укладання ПВХ мембрани.

– Зараз робимо на вхідній групі демонтаж старого покриття, яке було пошкоджене внаслідок обстрілу цієї території. Будемо встановлювати приблизно 380 вікон. Встановленням решти вікон займалися благодійники. Також виконаємо благоустрій території, – розповів директор генпідрядної організації Роман Мовчан.

Загальна кошторисна вартість робіт становить близько 33 мільйони гривень.

Нагадаємо, у Харківській області сума компенсацій за програмою єВідновлення сягнула понад 229 мільйонів гривень. 1377 заявників вже отримали грошову допомогу для дрібного ремонту житла. Раніше ми писали, що в офтальмологію Харківської обласної лікарні планують закупити сучасне обладнання. Нагадаємо, у серпні на Харківщині проєкти-переможці обласних конкурсів отримають співфінансування. 

Більше новин Харківська область читайте на нашому сайті.

Автор: Савелій Мякушко