У Первомайському пішли на економічно необхідний крок

20.10.2023 20:46 Новини
Рішення «мутузили» майже півтори години Рішення «мутузили» майже півтори години

На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету Первомайської міської ради підвищили тарифи на водопостачання та водовідведення.

Як стало відомо медіа «Слобідський край» із повідомлення на офіційній сторінці міського голови Миколи Бакшеєва, рішенням виконкому встановлено тариф на послугу з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення міста Первомайський – 40,16 грн./м3, централізоване водовідведення – 58,54 грн/м³; разом: 98,70 грн/м³. 

Тариф на послугу з централізованого водопостачання сіл Грушине, Караченців – 36,08 грн/м³

Тариф на послугу з централізованого водопостачання села Ржавчик – 16,49 грн/м³.

Рішення про підвищення тарифів далося непросто. Директор комунального підприємства «Тепломарежі» Михайло Черняк підготував для засідання презентацію з чітко і прозоро сформувальованою інфографікою складової тарифу. Основною причиною здорожчання води і водовідведення є збільшення вартості електроенергії в 4,4 рази. Члени виконкому довго і детально розпитували про роботу «Тепломереж», про заходи з енергоефективності, про заборгованість споживачів.

Однак, якщо залишити тарифи незмінними, це може дорого обійтися громаді: і погодинна подача води, і зрив опалювального сезону, адже робота котелень залежить від безперебійної роботи системи водопостачання. 

– Ми йдемо на цей крок, бо він економічно необхідний, – прокоментував Микола Бакшеєв.

Члени виконкому проголосували за підвищення тарифів з умовою, що на січневому засіданні виконкому директор КП «Тепломережі» відзвітує, як вплинуло це рішення на роботу підприємства.

Нагадаємо, тарифи на опалення для населення Первомайська залишать на рівні опалювального сезону 2021/22 років.

Ми писали також, що у Первомайській громаді перейменували дві залізничні зупинки.

Більше новин Первомайський та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.