У Харківській області скоротили комендантську годину

05.12.2022 17:30 Новини

У зв’язку з численними зверненнями мешканців Харківської області обласна військова адміністрація ухвалила рішення про скорочення тривалості комендантської години.

Про це повідомляє «Слобідський край», посилаючись на очільника ХОВА Олега Синєгубова. 

З 5 грудня в Харківській області комендантська година триватиме з 23:00 до 05:00 ранку. Таке рішення ХОВА ухвалила у відповідь на численні звернення представників бізнесу, підприємств, які забезпечують життєдіяльність регіону, працівників транспортної сфери та інших.

Завдяки успішним діям військових до Харкова та Харківської області поступово повертаються місцеві жителі. З цієї причини з'являється необхідність у більш тривалій роботі продуктових мереж та сфери обслуговування.

«Це рішення погодили з військовим керівництвом. Наразі безпекова ситуація дозволяє піти на зменшення тривалості комендантської години», – інформує ХОВА.

Щодо умов комендантської години, то вони не змінюються. Зокрема, забороняється перебувати у визначений період доби на вулицях та в інших громадських місцях особам без виданих перепусток, а також рух транспортних засобів.

Нещодавно ми писали: В Україні зросла мінімальна пенсія: що змінилося. Крім того, 1 грудня у Старовірівській громаді Красноградського району стартувала акція «Зігрій нашого Захисника».