Жителі Харківської області рідко скаржаться на відсутність енергопостачання

21.02.2023 11:23 Новини
Проблем з енергопостачанням у Харківській області багато, бо вона розташована біля кордону з росією та потерпає через постійні обстріли. Але жителі з розумінням ставляться до ситуації – за рік Держнагляд отримав від них усього 22 скарги.

Вчора, 20 лютого, Харківську область з робочим візитом відвідав міністр енергетики України Герман Галущенко. На робочій нараді за участю міністра голова Державної інспекції енергетичного нагляду України Руслан Слободян розповів про моніторинг ситуації в регіоні.

– Держнагляд постійно мониторить ситуацію, в тому числі по Харківській області. Хочу відзначити такий момент. Із загальної кількості скарг, які надійшли з регіонів за рік – це понад 6000 тисяч, із Харківської області надійшло лише 22 скарги. З одного боку, це говорить про ефективну роботу Харківобленерго, з іншого – ми розуміємо особливість регіону. Жителів після всього пережитого, що тут відбувалося, вже не турбують якісь дрібниці, тому вони з розумінням ставляться до ситуації. Хоча проблеми з енергопостачанням, звісно, є, і ми їх бачимо, – розповів Руслан Слободян.

Нагадаємо, що міністр енергетики обговорював на Харківщині збільшення електрогенерації, а енергетики повернули світло 115 тисячам абонентів на звільнених територіях.

Також нагадаємо, що начальник ХОВА прокоментував можливий наступ на Харківщину.

Автор: Марія Іващенко