Золоті медалісти, завершення пандемії та викритя агентів рф: підсумки тижня на Харківщині

02.07.2023 16:56 Новини

Головні події Харківської області за тиждень 26 червня – 2 липня.

У селищі Борова Харківської області 26 червня відбулася перша перевірка роботи нової автоматизованої системи оповіщення.

Волонтери Нововодолазької громади зібрали більше 50 тисяч на авто для ЗСУ. У лавандовий парк,  розташований у селі Новоселівка, його власники запросили до себе всіх, хто хотів допомогти нашим захисникам. Організувала лавандове свято волонтерська група «Родина», коли військові з громади попросили земляків допомогти придбати авто. Зраз саме відкриття лавандового сезону, тож кожен бажаючий міг помилуватися парком, покататися на човні у водоймі, відпочити. Фотографи всім бажаючим робили на згадку світлини.

В Україні з 1 липня, припиняють дії всі карантинні обмеження, пов’язані з пандемією COVID-19. Нагадаємо, що 5 травня Всесвітня організація охорони здоров’я скасувала статус пандемії коронавірусу COVID-19.

У селі Верхній Салтів повністю відновили електропостачання. Населений пункт був в окупації і дуже постраждав під час активних бойових дій на території громади. Пошкоджень зазнало близько 80 % електромережі. Зараз роботи завершено, і Верхній Салтів, де є 193 точки обліку, повністю заживлено. 

Підведено підсумки навчання: скільки випускників Харківщини отримали золоті медалі.  Найбільше золотих медалістів у Харківській, Лозівській та Чугуївській громадах. Серед деокупованих громад лідерами за найвищою відзнакою є Балаклійська, Дергачівська, Ізюмська та Липецька ТГ.

У Харкові знешкодили ворожу мережу, яка наводила на місто «Смерчі» та «Урагани». Російськими агентами виявились 63-річний мешканець селища Безлюдівка та двоє харків‘ян: 53-річний чоловік та 43-річна жінка. Зараз вони затримані. 

Автор: Інна Можейко