У Змієві планують відкрити найбільший у районі стадіон. Фото

У Змієві планують відкрити найбільший у районі стадіон. Фото

Фото: Зміївська РДА

У Змієві провели капітальну реконструкцію стадіону «Авангард», після якої 93-річний стадіон відновив свою функціональність і вже чекає на своїх перших спортсменів та вболівальників.

— Відкриття «Авангарду» відбудеться навесні 2018 року. Але вже сьогодні, наприкінці 2017-го, Зміївщина може з гордістю сказати: завершення будівництва  — найважливіше, найбільш пам’ятна та найкорисніша подія для громади не лише міста, а й усього району, — зазначив голова районної державної адміністрації Віталій Кошеленко.Найбільший спортивний осередок у районі, розміром в 1,66 га, довгі роки залишався у занедбаному стані: його реконструкція була непосильною для бюджету Зміївського району.

Реконструкція стадіону розпочалася лише в 2015 році, а відновлення стало можливе завдяки інвестиційному проекту, який отримав перемогу в конкурсі проектів, що фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Так, кошти на суму більше 12 млн грн, профінансовані з державного бюджету 2015 та 2017 року, покрили максимальні  витрати з реконструкції стадіону. Загалом на відновлення стадіону витратили 19 мільйонів гривень.Зокрема було проведено земляні роботи,  облаштування дренажу, укладання покриття зі штучної трави з внесенням піщано-гумової суміші на футбольне поле, облаштовано бігові доріжки, укладено мережі дощової каналізації та поливального водопроводу, господарсько-питного водопроводу, придбано ворота футбольні тощо. Також тут облаштували глядацькі сидіння, VIP-корпус, роздягальні, душові, облаштували територію.

Читайте також: На Харківщині поменшало вишів і студентів

Олександр Ушаков

Матерiaли по темі

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: