Другий тур у мери. Попередні результати по Україні

Другий тур у мери. Попередні результати по Україні

Фото: tsn.ua

У неділю, 15 листопада, в Україні в 29 містах пройшов другий тур місцевих виборів.

Голосування на виборчих дільницях стартувало о 8:00 і завершилося о 20:00. Другий тур виборів мера було призначено в Києві, а також в 18 обласних центрах і десяти містах обласного значення

За попередніми результатами обробки протоколів, міськими головами Києва і Львова стануть діючі мери Віталій Кличко (65,5 %) і Андрій Садовий (61,06 %), Дніпропетровська - представник "УКРОПу" Борис Філатов (53,76 %).

Діючі мери Олександр Мамай (62,9 %) і Олександр Лисенко (69,93 %) перемагають у Полтаві і Сумах.

В Ужгороді перемогу здобуває кандидат від "Відродження" Богдан Андріїв (58,57 %), у Чернівцях і Херсоні - діючі мери Олексій Каспрук (64,47 %) і Володимир Миколаєнко (68,3 %).

У Миколаєві перемагає кандидат від "Самопомочі" Андрій Сенкевич (54,9 %), Луцьку - діючий мер Миколай Романюк (57 %), Запоріжжі - самовисуванець Володимир Буряк (58,48 %), Івано-Франківську - представник "Свободи" Руслан Марцинківа (56,47 %).

У боротьбі за крісло мера Кіровограда з відривом у дві сотні голосів наразі йдуть самовисуванець Артем Стріжанов і Андрій Райков від "Солідарності". У Рівному перемагає діючий мер Володимир Хомко (64,21 %), а у Хмельницькому - кандидат від "Свободи" Олександр Сімчішин.

Основним трендом другого туру виборів міських голів стали не порушення (вони не мали масового характеру), а рекордно низька явка виборців. За даними ЦВК, вона склала всього 34,8 %. У день голосування на чергових місцевих виборах 25 жовтня явка по Україні склала 46,6 %.

Станіслав Сорока

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ