Надійний забудовник

Надійний забудовник

фото: zhilstroj-2.ua

На девелоперському ринку Харкова працює багато компаній. Проте, тільки одне підприємство носить звання беззаперечного лідера. Це − компанія "Жилстрой-2". Її об'єкти користуються підвищеним попитом та вважаються надійною й вигідною інвестицією.

Три покоління будівельників

Історія підприємства розпочалась майже вісімдесят років тому. Коли, ще за часів УРСР, у Харкові розпочала роботу будівельна організація, що спеціалізувалась виключно на житловому будівництві. Наше місто в усі часи гостро потребувало додаткових квадратних метрів житла для молодих сімей. І в усі часи "Жилстрой-2" з честю виконував поставлені перед підприємством задачі.

Пройшли роки, змінилось вже три покоління. На підприємстві сформувались справжні будівельні династії, що бережуть традиції високої якості та відповідальності. Компанія, як і колись, виконує власними силами повний цикл робіт. Від проекту до завершення внутрішнього оздоблення квартир.

Наукові дослідження та мистецький пошук в архітектурі

"Жилстрой-2" − не пересічний девелопер. Компанія володіє великим науковим та мистецьким потенціалом. Власне, вона однією з перших в Україні ще у далекому 2000 році застосувала новітню іноземну технологію − монолітно-каркасне будівництво. А вже через чотири роки ще й вдосконалила західну розробку. Отримала ряд патентів на такі речі, як безригельні каркаси чи багатошарові несучі стіни, облицьовані каменем.

Власне архітектурне бюро підприємства вважається одним з кращих у країні. Навіть бюджетні житлові багатоповерхівки, проекти яких розроблені в його стінах, вирізняються вишуканим стилем та бездоганним дизайном. Коли підприємство зводить об'єкт в історичному центрі Харкова, його проект розробляється з урахуванням специфіки зовнішнього середовища. Будинок гармонійно вписується в історичну забудову, стаючи вагомим її елементом. Об'єкти, зведені "Жилстрой-2", перетворюються у візитівку сучасного Харкова.

Інвестиції в майбутнє

Середній строк від розробки проекту до здачі об'єкта в експлуатацію у "Жилстрой-2" складає всього 1,5-2 роки. Це один з найкращих показників у всій Східній Європі. Тому нерухомість, зведена підприємством, вважається надійною та перспективною інвестицією.

Квартири в новобудовах розкуповуються ще на ранніх термінах будівництва. В момент, коли будинок вводять в експлуатацію, їх ціна суттєво зростає.

Матерiaли по темі

Автор: Олександр Гречаний
subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: