Рейтинг букмекерів або як обираються найкращі сайти ставок на спорт

Promo
04.05.2022 10:24 Спорт

Що таке рейтинг букмекерських контор в Україні і чим він може допомогти беттерам. Як обрати найкращу букмекерську контору для реєстрації та створення ставок на спортивні змагання. Які важливі критерії потрібно дослідити перед тим, як проходити реєстрацію та робити ставки. Чому рейтинг є важливою складовою для оцінки азартних порталів та вибору найкращого та надійного сайту.

Букмекерські контори в Україні — це організації чи компанії, що займаються тим, що надають своїм клієнтам послуги ставок на спортивні події. При цьому асортимент БК може кожен майданчик значно відрізнятися. На деяких сайтах пропонуються виключно спортивні події, інші забезпечують відвідувачів лотерей, заходами у світі кіно, політики, науки та багато іншого. Більше того, відомі факти, контори букмекерські контори приймали ставки щодо того: «чи піде сьогодні дощ» та інші цікаві пропозиції щодо парі. Саме тому є важливим рейтинг букмекерів, котрий дозволяє обрати надійний та перевірений сайт ставок на спортивні події.

Спочатку букмекерські контори існували як деякі офіси, які брали ставки від усіх бажаючих. З появою та розвитком мережі Інтернет азартно-розважальний портал перенесли свої послуги у всесвітню павутину. Там вони придбали друге дихання, і сьогодні успішно надають свої послуги жителям планети.

Як вибрати букмекер в Україні?

Фахівці радять обирати майданчик для майбутніх ставок на спорт, виходячи із запропонованого рейтингу букмекерських контор. Займаються рейтингом досвідчені беттери, які довгий час вивчають послуги подібних майданчиків, і можуть визначити з максимальною точністю, які майданчики можна назвати надійними, а які – ні.

Коли складається рейтинг букмекерських контор в Україні, то враховуються важливі моменти, які можуть охарактеризувати майданчик з усіх боків, максимально вивчити та дати об'єктивні висновки щодо кожної букмекерської контори. До таких параметрів можна віднести:

 • Обов'язкова наявність ліцензії від шанованого контролюючого органу — цей показник гарантує той факт, що заклад відповідає загальноприйнятим стандартам та вимогам, а також відповідає за швидке та безпечне проведення будь-яких платежів.
 • Широта та глибина розпису – за допомогою цього показника можна оцінити зручності, які отримують беттери для гри.
 • Наявність Лайв-режиму — дуже важливий фактор, оскільки така пропозиція може надати надійні заклади, забезпечити клієнтів високими коефіцієнтами та можливість отримати доступ до перегляду прямих трансляцій.
 • Наявність котирувань, які можуть допомогти у визначенні можливого виграшу ставок беттерам.
 • Наявність мобільного додатка, який можна безкоштовно, швидко та зручно встановити на смартфони та планшети.
 • Необхідність додаткової верифікації акаунта — це показник якості букмекера, і говорить про те, що заклад використовує додаткові процедури для захисту кожного клієнта та його облікового запису.
 • Асортимент платіжних систем і швидкість проведення транзакцій — це важливий показник, який дозволить користувачеві дізнатися, наскільки зручно буде проводити платежі, і чи взагалі це буде доступно для людини.
 • Особливості роботи служби технічної підтримки — цей показник дозволяє зрозуміти, наскільки букмекер готовий швидко надати допомогу та допомогти у вирішенні питань.

Саме на основі таких особливостей та показників складається рейтинг букмекерських контор 2022. Дані параметри дозволяють оцінити максимально детально та точно азартно-розважальний портал та дати йому об'єктивну оцінку.

Чому важливим є рейтинг букмекерів?

Рейтинги букмекерських контор з'явилися не так давно. Це так звані списки, які допомагають беттерам-початківцям підібрати дійсно надійний і якісний заклад. У такому списку представлені букмекерські контори для України, які відповідають низці певних параметрів.

Щоб скласти список БК, береться до уваги:

 • історія порталу;
 • фінансовий стан закладу (чи може він дозволити собі виплачувати виграші);
 • як відгукуються реальні клієнти;
 • наскільки якісними є послуги.

Звичайно, це далеко не всі параметри, які враховуються щодо букмекерської контори. Насправді, рейтинг таких майданчиків дуже важливий. Адже саме ТОП БК України дозволяє кожному українському беттеру познайомитися з дійсно надійними та якісними порталами, які були уважно вивчені, і під час такого процесу за ними не було помічено жодних підозрілих моментів.