Харківське «Динамо» перемогло в напруженому поєдинку

26.02.2018 10:10 Спорт
24-го лютого відбувся поєдинок регулярного чемпіонату Української хокейної ліги, в якому МХК «Динамо» на виїзді протистояв броварським «Вовкам».

Початок поєдинку наші земляки провалили. До екватора стартового періоду господарі майданчика вели 2:0, втім, ще в цій двадцятихвилинці харків'яни зуміли зібратися і закинути чотири шайби. Дубль на рахунку капітана динамівців Володимира Чердака, ще по одному результативному кидку на рахунку Руслана Лісіна і Дмитра Халіна.

У другому періоді броварчани зуміли скоротити відрив до мінімуму, завдяки шайбі Михайла Шахова.

Заключна двадцятихвилинка вийшла найбільш напруженою в поєдинку. Спочатку гравець гостей Богдан Піддубний знову збільшив перевагу своєї команди до двох шайб, втім, Демид Лучніков та Сергій Мікульчик зуміли відновити рівновагу в матчі — 5:5. Все ж за п'ять хвилин до кінця періоду харків'янин Руслан Максименко знову вивів партнерів вперед і допоміг «динамівцям» добути 17-ту перемогу в регулярній першості.