Харківський дзюдоїст здобув «бронзу» Кубка Європи

26.06.2018 10:24 Спорт
23 та 24 червня в словенському Подчетртеку відбулись змагання з дзюдо, призером яких став харків’янин.

Участь у Кубку взяли 420 спортсменів з 27 країн світу. Україну представляли 32 дзюдоїсти, серед яких були і харків’яни.

У ваговій категорії до 100 кг успішно виступив Олександр Міндила. На шляху до медалі він здолав суперників з Німеччини та Росії, але в півфіналі поступився іншому росіянину Арману Адамяну, який у підсумку став переможцем. У поєдинку за третє місце Олександр переміг борця зі Словенії. Про це повідомляє ХОДА.

Ще один харківський дзюдоїст Артем Харченко зупинився на Кубку Європи за крок від медалі. У ваговій категорії до 81 кг він успішно провів поєдинки проти двох борців з Німеччини, здолав представника Угорщини, але у півфіналі поступився іншому угорцю Бенедеку Тотху, який у підсумку став срібним призером. У бою за «бронзу» Артем також не зміг здолати спортсмена з Угорщини Роберта Райкая та посів у підсумку п’яте місце.

Загалом на Кубку Європи збірна України здобула 1 золоту, 1 срібну та 4 бронзові медалі.