Харків'янин завоював «золото» чемпіонату Європи із самбо

05.12.2017 11:05 Спорт
Змагання проходили 2 та 3 грудня в хорватському місті Пореч. Участь у змаганнях взяли 168 самбістів з 18 країн.

У складі збірної України Харківську область представляли шість спортсменів. Усі вони повернулися додому з нагородами, виборовши 1 золоту, 4 срібні та 1 бронзову медаль. Про це повідомили у ХОДА.

Чемпіоном Європи із самбо серед кадетів до 66 кг став Роман Труш — харків’янин успішно дійшов до фіналу, де здолав росіянина Єгора Шалигіна.

Срібними призерами чемпіонату Європи стали: Данило Мовчан (вагова категорія до 42 кг), Кирило Солоха (вагова категорія до 50 кг), Данило Вегієв (вагова категорія до 60 кг), Назар Зубков (вагова категорія до 72 кг).

Бронзову медаль завоювала у ваговій категорії понад 70 кг Анастасія Краснікова.

За підсумками чемпіонату збірна України здобула 1 золоту, 9 срібних та 5 бронзових нагород.