Харків’янка встановила новий рекорд Європи

22.11.2017 11:30 Спорт
Євгенія Тішакова здобула срібну медаль чемпіонату світу з пауерліфтингу, який відбувся у чеському місті Пльзень.

Спортсменка виступала у ваговій категорії до 84 кг та за сумою триборства підняла 642,5 кг, що принесло їй титул віце-чемпіонки світу. Крім того, на рахунку Євгенії були дві «малі» срібні медалі в становій тязі (222,5 кг) та у присіданні, де її результат 270 кг став новим рекордом Європи. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Чемпіонкою світу в цій ваговій категорії з результатом 671кг за сумою триборства стала американка Наталі Хансон, а бронзову медаль виборола Хілле Хейді Арнесен з Норвегії (610кг).

Загалом на чемпіонаті світу українські пауерліфтери завоювали в триборстві 4 золоті та 3 срібні медалі. У загальнокомандному заліку жіноча збірна України, пропустивши вперед команди США, Росії та Китайського Тайбея, посіла четверте місце, а чоловіча була першою.