Чи здорожчає до кінця року м'ясо

Чи здорожчає до кінця року м'ясо

Фото: telegraf.com.ua

З початку 2017 року і до листопада справжніми рекордсменами подорожчання стали м’ясо та м’ясні вироби.

За інформацією Української асоціації постачальників роздрібних мереж, за цей період сало подорожчало на 67 %, свинина – на 37 %, яловичина і курятина – на 27 %.
За десять місяців поточного року свинина й сало додали в ціні по 27 грн за кілограм, яловичина – 24 грн, ковбаса варена –  14 грн, а тушка куряча – 11 грн.

Відтепер кілограм яловичини з кісткою можна купити в се­редньому за 112 грн, свинини –  за 100 грн, сала – за 68 грн, дешевої ковбаси вареної –  за 75 грн, а курятини – за 54 грн.

Подорожчання свинини голова Асоціації тваринників Украї­ни Ірина Паламар пов’язує з поширенням на території України африканської чуми та скороченням поголів’я. За її даними, якщо на 1 листопада 2016 року в Украї­ні налічувалося 7 338 100 го­лів свиней, то за рік ця цифра знизилася на 8,9 % і становить 6 687 500.

– Негативна динаміка зменшення поголів’я свиней стала удвічі швидшою. Звичайно, це вплинуло на ціну свинини, яка зросла майже вдвічі, – розповіла Ірина Паламар. –  Оскільки ситуація з АЧС не йде на спад і ніяк не врегульовується, можна очікувати, що свинина дешевшати не буде, але й уже стрімко не дорожчатиме цього року. Хоча й можливі коливання ціни в межах 10–15 % напередодні свят.

За її словами, сьогодні на внутрішньому ринку України існує дефіцит свинини в щонайменше 35 %. А якщо врахувати те, що дефіцит триматиметься принаймні рік – півтора, то ціна до 2020 року може зрости ще щонайменше на 30 %.

– Також з’явилися суттєві ризики заповнення нашого ринку неякісною, а часто й небезпечною, імпортною сировиною, – додала фахівець.

Через різке скорочення виробництва свинини українці почали вживати більше курятини, ціна якої теж підстрибнула приблизно на чверть. Також на зростання вартості вплинуло збільшення експорту. Так, за підсумками січня – серпня  2017 року Україна експортувала 191,6 тисячі тонн м’яса птиці та субпродуктів, що на 24 % більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

– Зрозуміло, що через збільшення експорту внутрішній ринок стає менш конкурентним, тому ціни підвищуються, – розповіла Ірина Паламар. – Для галузі це, безумовно, позитивна тенденція, а от для споживача – негативна.

За словами експертки, поки попит на куряче м’ясо не впаде, то й ціни не знизяться. А якщо врахувати, що є попит на українську птицю за кордоном, і буде зростати експорт, то можна припустити, що в найближчі місяці ціни на курятину зростуть на 5–10 %.

Читайте також: На скільки може подорожчати хліб — експерт

Олександр Ушаков