Красноградський район — лідер за боргами по аліментах

Красноградський район — лідер за боргами по аліментах

Фото: vgolos.com.ua

Десять тисяч жителів Харківської області потрапили до відкритого Єдиного реєстру боржників аліментів, який запрацював з початку місяця. Загальна сума, яку батьки заборгували своїм дітям, не сплативши аліментів за півроку й більше, у регіоні сягає близько 32 млн гривень.

Рекордсменом в області по заборгованості є Красноградський район. Про це повідомили у Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області. Тут житель району заборгував своїй дитині суму, що перевищує 190 тисяч гривень.

Після розлучення його колишній дружині довелося через суд вибивати гроші на утримання дитини. Документ перебуває на виконанні вже одинадцять років, з 2007 року.

— Така велика сума набігла на рахунок боржника через високий рівень середньої заробітної плати у цьому районі, — розповіла в. о. заступника начальника Управління — начальник відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Людмила Огурцова.

Але такі кругленькі суми — явище, відоме не тільки на Красноградщині. В інших районах теж є батьки, які заборгували своїм дітям більше 100 тисяч гривень. Вони проживають у Первомайському та Харківському районах.

Загалом, в регіоні, за інформацією управління, станом на 15 лютого з початку року кількість виконавчих документів про стягнення аліментів сягала 32 155. На утримання 22 318 дітей працівники виконавчої служби стягнули з батьків-боржників більше 11 мільйонів гривень.

Читайте також: Якою буде погода вихідними на Харківщині

Олександр Ушаков

Матерiaли по темі

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: