Понад 2,5 тис. квитків на Крим не продалися з початку сезону - Південна залізниця

19.07.2013 10:19 Суспільство
http://mungaz.net/ http://mungaz.net/

45 пар потягів з усіх куточків України цього літа курсують до Криму, проте квитки все одно розходяться немов гарячі пиріжки.

Аби точно потрапити до сонячного півострова у запланований час, квитки треба брати за 45 діб. Якщо ви вирішили їхати на відпочинок раптово і ціна питання вас не цікавить, то відправитися до Сімферополя можете щодня потягом Інтерсіті+.

Але вартість квитка на швидкісний потяг у три рази дорожча, аніж на звичайний потяг. Альтернатива для спонтанних рішень є, кажуть в Укрзалізниці.

Бронь на харківські потяги починають продавати за шість годин до відправлення, купити квиток на транзитний потяг можна за годину.

Як розповів 18 липня заступник начальника Південної залізниці по рухомому складу Сергій Павлов, квитки навіть не повністю реалізовуються. Так, за цьогорічний курортний сезон у Південній залізниці уже 2,5 тис. квитків не продали, а наповненість потягів сягає 93 %.

Всього ж по Україні встигли продати 1 млн 133 тис. квитків до Криму. Про це повідомив заступник Генерального директора Укрзалізниці Павло Чекалов.

- На сьогодні тільки в Кримському напрямку ми пропонуємо щодоби близько 30 тисяч місць. Кожні 14 хвилин у Сімферополь приїжджають і відправляються поїзди зі всіх регіонів України та країн СНД. У пікові дні наповненість поїздів становить 100%, а в середньому перевищує 93%, - поінформував Павло Чекалов.

Інна Пирлик

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта