На ХАЗі оголошено конкурс, гендиректора Анатолія М'ялицю звільнено

На ХАЗі оголошено конкурс, гендиректора Анатолія М'ялицю звільнено

gloss.ua

Наказом Мінекономрозвитку звільнений генеральний директор Харківського державного авіаційного виробничого підприємства Анатолій М‘ялиця.

"Анатолій М‘ялиця звільнений. Обов'язки гендиректора тимчасово виконує перший заступник гендиректора Ігор Сунцов", - зазначили в облдержадміністрації.

Конкурс претендентів на посаду керівника ХАЗу проходитиме з 16 квітня по 29 травня.

Слід зазначити, що 2 лютого новий губернатор Харківської області Ігор Райнін пообіцяв зайнятися "проблемними підприємствами". Тоді він заявив, що на ХАЗі потрібно підвищувати рівень менеджменту.

Харківська облдержадміністрація направила лист в Міністерство економічного розвитку і торгівлі з проханням призначити генерального директора Харківського державного авіаційного виробничого підприємства якомога швидше

«За підсумками 2014 року обсяг кредиторської заборгованості підприємства досяг критичної позначки - 2981600000 грн. З яких - 25,6 мільйона гривень - це заборгованість по заробітній платі. За 2 місяці 2015 року борг із зарплати зріс на 12,3 млн грн і склав 37,9 млн грн. Соціальне становище в трудовому колективі загострив факт відсутності повноправного керівника підприємства. Просимо вжити заходів на державному рівні з метою поліпшення ситуації на підприємстві і якомога швидше призначити генерального директора», - йдеться в листі ХОДА.

Анатолій М‘ялиця у 2002-2004 рр. обіймав посаду міністра промислової політики. У 2004-2005 рр. він був радником прем'єр-міністра України. 2005 р. - керував Державною літакобудівною корпорацією "Антонов". Посаду гендиректора ХАЗу обіймав з 2008 року.

За матеріалами: Укрінформ