Південна залізниця потерпає від крадіїв та лякає штрафами

Південна залізниця потерпає від крадіїв та лякає штрафами

http://khersonline.net/

Господарства Південної залізниці потерпають від крадіжок, розобладнання і пошкодження інфраструктури і рухомого складу, вчинених сторонніми особами.

Матеріальний збиток, завданий Південній залізниці в першому півріччі 2013 року внаслідок крадіжок елементів інфраструктури становить 183 тис. 350 грн.

Відшкодування збитків складає лише 19% (35 тис. 657 грн.), повідомили у прес-службі Південної залізниці. Загалом за фактами крадіжок до лінійних відділів міліції, Служби безпеки України і прокуратури направлено 173 матеріали. Порушено 50 карних справ, засуджено 15 зловмисників.

Довідково: Згідно зі ст. 109 КоАП України пошкодження залізничної колії, захисних лісонасаджень, снігозахисних загороджень та інших колійних об’єктів, споруд і пристроїв сигналізації та зв’язку тягне за собою накладення штрафу на громадян від 10 до 30 неоподаткованих мінімумів доходів ( від 170 грн. до 510 грн.); підкладання на залізничні колії предметів, які можуть спричинити порушення руху поїздів, тягне за собою накладення штрафу від 15 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( від 255 грн. до 680 грн.). Відповідно до ст. 110 КоАП України пошкодження внутрішнього обладнання пасажирських вагонів, стекол локомотивів і вагонів тягне за собою накладення штрафу від 10 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 грн. до 510 грн.).

За матеріалами: прес-служба Південної залізниці