Харківщина лідирує за вакцинацєю дітей від поліомієліту

Харківщина лідирує за вакцинацєю дітей від поліомієліту

Про це розповів розповів директор Департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації Олександр Галацан.

Харківська область лідирує за показниками вакцинації від поліомієліту

За його інформацією, в Харківській області заплановано прищепити більш 120 тисяч дітей.

«До кінця другого туру вакцинації - ревакцинації - залишилося два дні. На сьогодні щеплені 92% дітей. Це найкращий показник в Україні», - зазначив Олександр Галацан.

Також, він зазначив, що в області не зареєстровано жодного випадку важкої алергічної реакції на щеплення.

Директор Департаменту охорони здоров'я ХОДА також зазначив, що, на відміну від першого туру вакцинації, коли відмов від щеплень в області практично не було, у другому турі близько 2 тисяч батьків відмовилися щепити дітей.

Реабілітаційний центр планують створити під Харковом

«У тих, хто відмовився від ревакцинації, шансів отримати гарантований стабільний імунітет набагато менше, - підкреслив директор департаменту. - Я хочу порадити батькам не піддаватися впливу негативної інформації про щеплення і провести ревакцинацію в третьому турі, який проходитиме в січні-лютому. Якщо зробити хоча б 2 щеплення, гарантія імунітету до поліомієліту буде набагато вище».

«Вакцина, яку ми використовуємо, - хорошої якості. Це ми бачимо по дії на пацієнтів. Терміни придатності та умови зберігання вакцини суворо дотримуються, тому батькам не варто хвилюватися », - зазначив директор Департаменту охорони здоров'я, підкресливши, що запасу вакцин в області достатньо, щоб провести імунізацію в повному обсязі - сообщеет прес-служба ХОДА.

Микола Мірошник