У Первомайському три будинки знеструмлено через пошкодження в кабельній мережі

07.08.2023 10:03 Первомайський

У місті Первомайський Харківської області через пошкодження у кабельній мережі без світла залишилися мешканці трьох будинків.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Первомайського міського голову Миколу Бакшеєва.

За його словами, у кабельній мережі 10 кВ в 3-му та 4-му мікрорайонах було виявлено три пошкодження. Наразі очікується прибуття лабораторії та бригади кабельників з Харкова, які їх відремонтують.

Станом на 9:00 годину ранку, у 6-му мікрорайоні були знеструмлені будинки 24, 25 та 25А. Місцевий РЕМ планує вирішити цю проблему після переключення водопостачання від іншої підстанції. Орієнтовний час відновлення електропостачання для зазначених споживачів буде відомий лише після остаточного огляду усіх відключених підстанцій міста.

Нагадаємо, 10 липня у місті відбулося засідання топонімічної комісії та робочої групи, де із 190 запропонованих назв  було обрано 10 найрейтинговіших, а також таких, які відповідають Закону України «Про географічні назви» та «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Однак вже за декілька тижнів депутати Первомайської міської ради вдруге не підтримали перейменування міста Первомайський у Добродар

Більше новин Первомайський та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Владислава Ткаченко