Правила використання матеріалів, статей та фото

Усі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на інформаційному порталі "Слобідський край" http://slk.kh.ua/ належать КП-редакція газети "Слобідський край". Під інформацією маються на увазі всі авторські матеріали, що розміщуються на сайті. 

Дозволяється безкоштовно використовувати інформацію розміщену на сайті http://slk.kh.ua, за умови, що безпосередньо в тексті матеріалу, який розміщується на сторонньому сайті, наявний текст та гіперлінк на сайтhttp://slk.kh.ua "Слобідський край" не нижче першого абзацу тіла новини, які визначають "Слобідський край", як джерело інформації.

Для друкованих видань – текст та адреса сайту. Для електронних ЗМІ – усне посилання на сайт.

У разі використання інформаційних матеріалів, розміщених у засобах масової інформації (газетах, журналах, радіо, телебаченні) та на інтернет-сайтах, які вказують http://slk.kh.ua, як першоджерело даної інформації, посилання на http://slk.kh.ua у тілі інформаційного повідомлення, усне посилання на газету та інтернет-портал «Слобідський край» є обов’язковим. 

Під використанням розуміється будь-яке відтворення, опублікування, копіювання, передрук, поширення, переклад, передача в ефір, повідомлення по кабелю, переробка й інші способи, передбачені чинним законодавством України.

Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України "Про авторське право та суміжні права". 

У разі порушення будь-якого пункту цих правил КП-редакція газети "Слобідський край" залишає за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів.

За зміст рекламних оголошень та банерів КП-редакція газети "Слобідський край" відповідальності не несе.

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: