Чемпіонат області: «Вовки» оступилися в рідному лігві

14.05.2019 09:00 Спорт
Центральний матч 2-го туру Вищої ліги чемпіонату Харківщини з футболу пройшов у Вовчанську минулої суботи. Там зустрічалися головні претенденти на чемпіонство – «Вовчанськ» і харківське «Універ-Динамо» ХНУВС, які розписали мирову.

11 травня відбулися матчі другого туру чемпіонату Харківської області з футболу. У центральному поєдинку Вищої ліги зустрічалися «Вовчанськ» і харківське «Універ-Динамо» ХНУВС, які почали поточну першість з переконливих перемог. Ці команди вважаються головними претендентами на перемогу в чемпіонаті, тому вже зараз якийсь із колективів міг піти у відрив від конкурента. Обидва суперники розуміли важливість цієї зустрічі, а тому надто ризикувати не хотіли, насамперед думаючи про збереження своїх воріт. Як повідомляє прес-служба «Вовчанська», у першому таймі гра більше проходила в центрі поля. І «вовки», і динамівці намагалися більше контролювати м’яч, обмінюючись незначними моментами.

У другому таймі кращими були господарі, які взяли гру під свій контроль. «Вовки» серйозно насіли на харків’ян, створивши біля їхніх воріт кілька по-справжньому небезпечних моментів, проте реалізувати їх підопічні Андрія Березовчука не змогли. У результаті команди зіграли в суху нічию – 0:0.

Цією мировою у Вовчанську сповна скористалася «Лозова-Панютине», яка, як і дві вищезгадані команди, почала сезон з перемоги. У цьому турі лозівчани зустрічалися на виїзді із золочівською «Солідарністю». Гості відкрили рахунок на 34-й хвилині, забив Кривошеєв. Подвоїли свою перевагу лозівчани в середині другого тайму, коли на 66-й хвилині відзначився Шеншин. А вже в компенсований арбітром час рахунок до розгромного довів Меркулов.

3:0 – «Лозова-Панютине» здобуває впевнену перемогу, яка дозволяє їй одноосібно очолити турнірну таблицю Вищої ліги.

Також свої перемоги у звітному турі здобули солоницівський «Енергетик» з Дергачівського району та ФК «Зміїв», які завдяки цим тріумфам набрали по чотири очки та розміщуються у верхній частині турнірної таблиці. Минулої суботи «Енергетик» гостював у Харкові, де зустрічався з місцевим «Квадро». Гра вийшла напруженою, але все-таки команді з Дергачівщини вдалося увезти з обласного центру три очки. А зробили вони це завдяки «ударній» трихвилинці – із 70-ї по 73-тю хвилину. За цей час солоницівці двічі розписалися у воротах суперника, установивши таким чином остаточний рахунок у матчі – 0:2 на свою користь.

Дебютна перемога «Арени»

Важкою вийшла і гра «Змієва» проти «Первомайського». Рахунок на 38-й хвилині матчу зусиллями Чаплика відкрили гості, однак не встигла секундна стрілка зробити й один повний оберт, як рахунок у матчі знову став рівним – забив Андріанов. На початку другого тайму первомайці отримали чудовий шанс вийти вперед, проте Білан не зміг реалізувати пенальті. Усе йшло до нічиєї, однак зміївчани наприкінцівці матчу продемонстрували волю до перемоги, яка допомогла їм увезти з Первомайського три очки – перемогу зміївчанам на 83-й  вилині приніс Якименко, 1:2.

На відстань одного очка до першої п’ятірки підібралася харківська «Арена», яка в цьому турі відсвяткувала дебютну перемогу в поточному чемпіонаті. Команда з обласного центру в рідних стінах приймала валківський «Маяк», і до початку другої години гри справи в «Арени» складалися просто відмінно. На 48-й хвилині харків’яни вели 2:0, плюс суперник був у меншості, видалили Резніка. Думалося, що команда-лідер спокійно доведе справу до впевненої перемоги – але ні. Інтригу в матч вирішив повернути гравець харків’ян Бурда, який на 60-й хвилині отримав червону картку, а на 67-й рахунок був уже рівним, 2:2.

Думалося, що так матч і завершиться, однак точний удар у компенсований час у виконанні Чапланова дозволив «Арені» відсвяткувати першу перемогу в чемпіонаті – 3:2.

«Сухо» в Червоному Дінці

У Першій лізі, як і у Вищій, у цьому турі між собою зустрічалися команди, які почали сезон з перемог – у Червоному Дінці Балаклійського району місцевий «Газовик» приймав ізюмський «Крем’янець». Обидві команди хотіли розжитися максимальною кількістю залікових балів, проте сильнішого вони так і не виявили, обійшовшись без забитих м’ячів – 0:0. До цих команд, які мають по чотири залікові бали, підтягнувся і «Колос» із Красноградського району. У першому турі ця команда зіграла внічию, а зараз у рідних стінах вона мінімально обіграла ФК «Дворічна» – 1:0.

Свою першу гру в цьому сезоні провів балаклійський «Цементник», який стартовий тур пропускав по волі жереба, оскільки в Першій лізі непарна кількість команд-учасниць – дев’ять. Балаклійці в рідних стінах приймали куп’янський «Металург». На 29-й хвилині господарі вийшли вперед, відзначився Морозов. Через десять хвилин команда-лідер повинна була збільшити свою перевагу, однак Мандей не реалізував пенальті. За таке марнотратство господарів покарали на самому початку другого тайму – на 48-й хвилині Холодков відновив паритет у матчі, 1:1. Команди для здобуття перемоги мали у своєму розпорядженні практично весь другий тайм, однак голів вони більше не забили – 1:1.

Ще одну нічию з аналогічним рахунком було зафіксовано в Шевченковому, де однойменний колектив приймав «Колос» із Сахновщинського району. Гості вийшли вперед на 59-й хвилині, забив Щербін. Господарі хотіли завоювати перше очко в сезоні і в підсумку домоглися свого – Грунський вирвав для партнерів нічию, 1:1.