ПРО НАС

Від «Пролетарія» до «Слобідського краю»

Газета «Слобідський край» — найстаріше видання Харківщини та єдина україномовна газета в Харкові.

Перший номер вийшов 10 березня (за старим стилем) 1917 року під назвою «Пролетарій». За свою довгу історію газета кілька разів змінювала назву. На зміну «Пролетарію» прийшов «Комунар», потім «Харківський пролетар», з 1934 року, протягом більш ніж півсторіччя, «Соціалістична Харківщина». А з початку 90-х років набула поетичної назви «Слобідський край».

У всі часи, незалежно від назви, газета завжди любила, поважала і цінувала свого читача, намагалася всебічно й об’єктивно відображати життя регіону. І сьогодні колектив комунального підприємства «Редакція газети «Слобідський край», засновником якої виступає Харківська обласна рада, спрямовує свої зусилля на консолідацію суспільства, на побудову процвітаючої держави.

Газета «Слобідський край» із січня 2017 року по червень 2017 року бере участь у проекті «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейською правдою». Окремі думки, висловлені у статтях, підготовлених в рамках проекту, є особистою позицією авторів газети і жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно

Область Online