За підсумками 2020 року список найкращих футболісток країни очолили гравчині харківських команд – «Житлобуд-1» та «Житлобуд-2».

«Металіст 1925» підсилився одним з найкращих бомбардирів Першої ліги

Вчора, 25 грудня, харківський «Металіст 1925» представив першого зимового новачка.

Харківські гімнастки завоювали бронзові медалі чемпіонату Європи

20 грудня в Туреччині завершився чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики, на якому харків’янки здобули п’ять медалей.

Харківські синхроністки виграли усі золоті медалі чемпіонату України

У Харкові з 13 по 17 грудня пройшов чемпіонат України із синхронного плавання, на якому тріумфували харківські спортсменки.

Харків'янин став чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики

Національна збірна зі спортивної гімнастики стала чемпіоном Європи. У складі української команди харків'янин Владислав Грико переміг у командному багатоборстві.

Харків'янка потрапила в трійку кращих жіночих футбольних арбітрів 2020 року

Футбольного арбітра Катерину Монзуль з Харкова визнали однією з кращих суддів світу у 2020 році.

Захистили титул: як пройшов фінал Кубка Харківської області з футболу – ФОТО, ВІДЕО

Як і рік тому, у вирішальному матчі Кубка області з футболу зустрілися харківські «Авангард» та «Універ-Динамо». Обидві команди хотіли закінчити рік тріумфом, а досягти цього вдалося «Авангарду» завдяки єдиному голу на початку другого тайму. Відтак підопічні Романа Мельника стали першою командою за останні 11 років, якій удалося захистити титул у розіграші обласного Кубка.

Хто став переможцем Кубка Харківської області з футболу

Сьогодні, 4 грудня, на харківському стадіоні «Восток» пройшов фінал Кубка Харківської області з футболу пам’яті М. Уграїцького.

«Металіст 1925» переміг в останній грі року

Харківський «Металіст 1925» на виїзді мінімально здолав тернопільську «Ниву».

Визначилися фіналісти Кубка Харківщини з футболу

Другий рік поспіль за трофей боротимуться харківські «Авангард» та «Універ-Динамо».

«Металіст 1925» уперше за два місяці переміг на виїзді

У передостанньому матчі року харківський «Металіст 1925» у гостях зустрічався з ФК «ВПК-Агро», якого зумів мінімально переграти.

Футболіст з Харкова дебютував за національну збірну України

Вчора, 11 листопада, національна збірна України з футболу проводила товариську гру на виїзді проти команди Польщі.

«Металіст 1925» перервав триматчеву безвиграшну серію

Харків’яни вдома зуміли здолати «Прикарпаття».

Харків’янки вибороли медалі чемпіонату Європи з бадмінтону

Бронзова медаль харківських спортсменок стала єдиною для збірної України на континентальній першості.

Харківський «Метал» обіграв конкурента за вихід у Першу лігу

«Жовто-сині» збільшили відрив від найближчих переслідувачів до 11 очок.

Харківський «Металіст 1925» не зміг виграти третій матч поспіль

«Металіст 1925» втратив очки у виїзному матчі проти рівненського «Вереса».

Україна вперше за всю історію обіграла Іспанію

Підопічні Андрія Шевченка зуміли здивувати і здобули перемогу над «Червоною фурією».

Папа Гуйє забив гол у дебютному матчі за харківський «Метал»

Харківський футбольний клуб «Метал» здобув упевнену виїзну перемогу над «Балканами».