Зарплата кожного десятого жителя Харківської області складає понад п'ять тисяч

У кожного четвертого працівника у Харківській області заробітна плата була більше 3500 грн., а у кожного десятого перевищувала 5000 грн.

Найбільша частка цих працівників була зайнята у видах діяльності з високим рівнем оплати праці – з добування паливно-енергетичних корисних копалин (96,3%), виробництва коксу, продуктів нафтоперероблення (75%), у фінансових установах (49,6).

Як повідомили в облстаті, за результатами обстеження підприємств, установ, організацій серед 627,8 тис. працівників, яким оплачено 50% і більше робочого часу, встановленого на вересень поточного року, 34,6 тис. осіб, або 5,5% мали нарахування у межах 1102 грн. (мінімальна заробітна плата, що діяла у вересні 2012р.), торік їхня питома вага становила 6,4%, при розмірі мінімальної заробітної плати 960 грн.

Найбільша частка працівників із зазначеними нарахуваннями спостерігалася у видах промислової діяльності з низьким рівнем середньої заробітної плати: обробленні деревини та виробництві виробів з деревини (20,0%); виробництві шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (19,3%).

За матеріалами: ГУС Харківської області